Informa't de les últimes novetats de Klassmark

klassmark

©2019 Klassmark

LA TEVA MENT, EL NOSTRE LÍMIT

QUI SOM

Klassmark és l’experiència contrastada al llarg de més de 10 anys, en la creació de projectes d’àmbit esportiu. Un grup de professionals que fusionen els seus coneixements per tocar la tecla perfecta. Viure en constant evolució és el camí a seguir per trobar les eines necessàries per desenvolupar noves estratègies d’innovació. 
 

CEO

Gerard Freixes

gerard@klassmark.com

Màrqueting i RRHH

Gemma Sais

gemma@klassmark.com

Desenvolupament Tècnic

Mario Aguilar

mario@klassmark.com

Direcció

Cristina Bosch

cristina@klassmark.com

Creatiu

Jaume Cornellà

jaume@klassmark.com

Disseny Gràfic

Cristina Culubret

crigau@klassmark.com

Comunicació - Speaker

Oriol Millan

oriol@klassmark.com

Administració

Irene Prunell

inscripcions@klassmark.com

Disseny Web

Jordi Frigola

jordi@klassmark.com